TODAY, TOMORROW, NARUTO!!!!!!

Srpen 2008

Fucki'N'suckin' (new) school is back!

31. srpna 2008 v 17:02 | rezi |  Info
Je tu nejhorší zpáva tohoto roku... ZAčíná... ŠKOLA!!!!!!!!!!!!!!!
asi tak... Prostě je zptáky všechno to za*** učení a mrhání času, další únavný řeči učitelů a vstávání!
Na druhou stranu, vidíte svoje spolužáky, co vám (třeba) chyběli o prázdnichách... Můžete blbnout o přestávkách a vytahovat se tim, kdo o holidaykách měl větší kocovinu (...myslim, že tentokrát vedu...)
Problém ovšem nastane, když měníte školu... to pak na tom máte vlastně skoro všechno špatný... A to nemluvim o tom, že člověk zvyklej dělat vždycky tak trochu...rebélie, nezapadne na gymnázium mezi všechny ty... Prostě suchoprdy XDDDD!
Takže si ted užiju 6 let neustálýho "Winterová, umyj si tu lavici!" "Neposlouchej při hodině!" ..."Kde máš úkol... Aha, ty zas nemáš aktovku..." a podobně... Nebudu si moc kdykolv a kdekoliv kreslit :'((((
No, to je jedno... milí cosplayeři, pozdravujte o de mne zbytek třídy,
s nenávistí a pěnou u huby, Rezi
To bylo spatláno jentak pro tu mojí extrémě slavnou mangu... kterou si bude možno zakoupit v roce 2073 za pouhých 150,- ^.w.^ (možná...)

Yahoooo!!

21. srpna 2008 v 22:29 | rezi |  Info
Super hyper mega... Jooo! (vim, už to tu bylo ,ale jak jinak vyjádřit nadšenost?)
Tak operace "natoč 1. kapitolu" se zdařila, a to sme to měli pěkně komplikovaný... úvod musela řikat Nikola, kameramana dělala Aneta. Bára blila, takže nemoha vypomoct.
Když sme se konečně sešly, daly dohromady věci, tak sme se přesunuly na místo X, kde začlo natáčení. Nejdřív sme všechno nazkoušely, naučily se dialog a pak už to suprovně klapalo.
jop... Filip byl na místě, já pod kopcem, aby to nebylo vidět, terka tam jako Yondaime suprově poskakovala a musim pochválit a hlavně podwkovat Anetě, protože nám moc moc pomohla :D (sice ještě nevim výsledky tvého uměleckého natáčení, ale neva xDDD)
Nikola tam zastala taky něco, co se prosím nazývá "křoví" ! Ale jak suprový křoví! Protože při závěrečný scéně se toto křoví, procházejicí náhodou kolem s flaškou vody, náramně hodilo... Páč všichni se báli.. Já totiž měla obstarat MOHUTNEJ katon xDDDDD!
No nic, na závěr dme všechno sbalili, já s Pufem sme se začli polejvat vodu(..kdo to asi vyprovokoval..? x) ) a prostě sme se cejtili jak lidi po těžce a dobře vykonaný práci :)))
Tak.. Asi takle by to bylo, a ted ten všema nenáviděnej dotaz...
KDY SE VRHNEM NA 2. KAPITOLU?? XDDDDDDDDDDDDDD!
Today, tomorrow, Naruto...
and... Hm... What??!!!! I forgot it again! NO!!!!

Dotaz

19. srpna 2008 v 11:49 | rezi
Jen se ptám, jestli se líbí new desing. Piště připomínky, návrhy, ale jenom slušně xDDDD!
Tak fajn, díky a zatim!! Rezi

*oznámení*

10. srpna 2008 v 22:44 | rezi
Super hyper mega joooo!!!! Na středu je KONEČNĚ naplánováno natáčení 1. kapitoly!!!! !Bezvaaa! Ano... hyperaktivní nálada. Tak, dostavte se kdo to půkde, hlavně Terík, Pufík, Aneta, Bára, Rezi... A Filip... Ten hlavně xD Učte se texty( mám co řikat) dem na to!!!! Prostě... Psychicky se vybavte a... a ... ozvěte se :'(!!!!
čáááááágo!!!!
TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!! TODAY!!!
tOMORROW!!t OMORROW!! tOMORROW!! tOMORROW!! tOMORROW!! tOMORROW!!
NARUTO!!! NARUTO!!! NARUTO!!! NARUTO!!! NARUTO!!! NARUTO!!! NARUTO!!! NARUTO!!!
...and...
Sasuke!!!!